Archive for the ‘Battalgazi’ Category

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi | Battalgazi – Sultanbeyli – İstanbul

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi, İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesine bağlı Battalgazi konumunda Restoran sektöründeki hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamıza ait telefon, adres ve yol tarifi bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınlanan Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi firmasının adres, telefon ve harita içeriklerinden, firmamız sorumlu tutulamaz. Sitemizin yazılı izni olmadan sitedeki hiç bir veri kopyalanamaz. Eğer işletmenin sahibiyseniz ve bu içeriklerden birinin veya bir kaçının yanlış olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçerek içeriğin değişmesini veya içeriğin tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İşletmeler adına yapılan yorumlardan yorumu yapan kullanıcı sorumludur.

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Adres, Telefon Ve İletişim Bilgileri

İl: İstanbul

İlçe: Sultanbeyli

Mahalle: Battalgazi

Servis & Fiyat: Paket Servis Var, Fiyat (₺)

Mutfak: Restoran

Adres: Şanlıoğlu Sokak, 9010 Battalgazi, Sultanbeyli, İstanbul

Tel: 0(216) 592 00 42

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Harita Üzerindeki Konumu

Yol tarifi sekmesindeki harita bilgilerini kullanarak Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi firmasının nerede bulunduğunu ve nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Yol Tarifi

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Lezzet Adresiniz

Lezzeti ve mükemmelliği birleştiren, zengin yemek çeşitliliği ve güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Modern iç dizaynı ile yemek zevkinin yanında lezzetinde keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve dostlarınızla yemek yerken mükemmel vakit geçirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türk Mutfağında yemek çeşitliliği çok zengindir. Bu zengin yelpazede çorbalar, ana yemek, salata çeşitleri, mezeler ve tatlı yerlerini almıştır. Bu kadar geniş seçeneklerin olduğu mutfakta işinde uzman olan aşçı kadromuzun özenerek hazırladığı lezzeti sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Seçenekler bu kadar fazla olunca da birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menümüzden bir seçim yapmakta zorlanacaksınız ve hepsinin tadına bakmak isteyeceksiniz. Sunum konusunda da mükemmelliği ve görselliği size yaşatacak olan garsonlarımız ve şef kadromuz bu konuda yeteri kadar profesyonel ve iddialılardır. Sizlerin lezzet kadar sunuma, temizliğe ve mekanın ferahlığına ve dekoruna da verdiğiniz önemi bilmekteyiz.Sağlıklı ürün kullanımı ve hijyenimiz hakkında en ufak bir taviz vermediğimizi restoranımıza geldiğiniz zaman anlayacaksınız.Tüm bunların bilincindeyiz ve her geçen gün size daha iyi hizmet verebilmek için büyük çaba sarf etmekteyiz.

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi

Sizlerde bu zengin yemek yelpazesinden ve kaliteli sunumu muzdan dostlarınızla beraber ağırlamak için organizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu imkanımızı kullanmak isterseniz bir an önce 0(216) 592 00 42 nolu telefon numarasından müşteri temsilcisine ulaşmalı ve detayları konuşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle görüşürken misafirliğiniz için hangi yemekleri ve içecekleri seçeceğinizi ve gelecek olan kişi sayısını belirtebilirsiniz. Ve ekstra bir isteğiniz olursa bunu da belirtebilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağımız dan emin olabilirsiniz. Mükemmel bir akşam yemeği organizasyonu sonrasında isteğinize göre harika bir kahve servisi hiç şüphe yok ki sizin ve misafirinizin mutluluğunu artıracaktır. Kahve sunumunda da zengin bir seçeneğe sahip olan restoranımızı ziyaret ettiğiniz zaman damağınızda mükemmel bir tat bırakarak buradan ayrılacağınıza eminiz. Sizlere her şeyin en mükemmelini ve en kalitelisini sunabilmek için Şanlıoğlu Sokak, 9010 Battalgazi, Sultanbeyli, İstanbul adresinde yerimizi almış bulunmaktayız. Yemek yemeyi keyfe dönüştürmenin vaktinin de sizin içinde artık geldiğini düşünüyoruz. Bu keyif dolu ve leziz yolculukta bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi, İstanbul/Sultanbeyli mevkinde sizleri bekliyor. Battalgazi deki yerimizde sizleri ağırlamaktan büyük keyif alacağız gelin bu keyfi hep beraber yaşayalım ve lezzetin adresini birlikte keşfedelim. Hayatınıza böyle renklerde lazım...

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi İletişim Bilgileri

İstanbul, Sultanbeyli 'de sizleri bekliyoruz.

Tel: 0(216) 592 00 42 Web:

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Adresi

Adres:Şanlıoğlu Sokak, 9010 Battalgazi, Sultanbeyli, İstanbul

Konum:Battalgazi, Sultanbeyli, İstanbul, TR

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Çalışma Saatleri:

Pazartesi:
09:00-01:00
Salı:
09:00-01:00
Çarşamba:
09:00-01:00
Perşembe:
09:00-01:00
Cuma:
09:00-01:00
Cumartesi:
09:00-01:00
Pazar:
09:00-01:00

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Firmasına Ait Harita Bilgisi

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Firmasının Konum Bilgileri

BattalgaziİstanbulSultanbeyli

Üç Lezzet Hazır Yemek Ve Gıda Adem Ertekin, Battal Gazi Firmasının Mutfak Bilgileri

alanında hizmet vermektedir.