Archive for the ‘Yüreğir’ Category

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan | Yenidoğan – Yüreğir – Adana

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan, Adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı Yenidoğan konumunda Fırın sektöründeki hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamıza ait telefon, adres ve yol tarifi bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınlanan Yıltekinler Fırını, Yenidoğan firmasının adres, telefon ve harita içeriklerinden, firmamız sorumlu tutulamaz. Sitemizin yazılı izni olmadan sitedeki hiç bir veri kopyalanamaz. Eğer işletmenin sahibiyseniz ve bu içeriklerden birinin veya bir kaçının yanlış olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçerek içeriğin değişmesini veya içeriğin tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İşletmeler adına yapılan yorumlardan yorumu yapan kullanıcı sorumludur.

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Adres, Telefon Ve İletişim Bilgileri

İl: Adana

İlçe: Yüreğir

Mahalle: Yenidoğan

Servis & Fiyat: Paket Servis Var, Fiyat (₺)

Mutfak: Fırın

Adres: Gaffar Okan Caddesi, 48 Yenidoğan, Yüreğir, Adana

Tel: 0(322) 346 42 20

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Harita Üzerindeki Konumu

Yol tarifi sekmesindeki harita bilgilerini kullanarak Yıltekinler Fırını, Yenidoğan firmasının nerede bulunduğunu ve nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Yol Tarifi

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Lezzet Adresiniz

Lezzeti ve mükemmelliği birleştiren, zengin yemek çeşitliliği ve güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Modern iç dizaynı ile yemek zevkinin yanında lezzetinde keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve dostlarınızla yemek yerken mükemmel vakit geçirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türk Mutfağında yemek çeşitliliği çok zengindir. Bu zengin yelpazede çorbalar, ana yemek, salata çeşitleri, mezeler ve tatlı yerlerini almıştır. Bu kadar geniş seçeneklerin olduğu mutfakta işinde uzman olan aşçı kadromuzun özenerek hazırladığı lezzeti sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Seçenekler bu kadar fazla olunca da birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menümüzden bir seçim yapmakta zorlanacaksınız ve hepsinin tadına bakmak isteyeceksiniz. Sunum konusunda da mükemmelliği ve görselliği size yaşatacak olan garsonlarımız ve şef kadromuz bu konuda yeteri kadar profesyonel ve iddialılardır. Sizlerin lezzet kadar sunuma, temizliğe ve mekanın ferahlığına ve dekoruna da verdiğiniz önemi bilmekteyiz.Sağlıklı ürün kullanımı ve hijyenimiz hakkında en ufak bir taviz vermediğimizi restoranımıza geldiğiniz zaman anlayacaksınız.Tüm bunların bilincindeyiz ve her geçen gün size daha iyi hizmet verebilmek için büyük çaba sarf etmekteyiz.

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan

Sizlerde bu zengin yemek yelpazesinden ve kaliteli sunumu muzdan dostlarınızla beraber ağırlamak için organizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu imkanımızı kullanmak isterseniz bir an önce 0(322) 346 42 20 nolu telefon numarasından müşteri temsilcisine ulaşmalı ve detayları konuşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle görüşürken misafirliğiniz için hangi yemekleri ve içecekleri seçeceğinizi ve gelecek olan kişi sayısını belirtebilirsiniz. Ve ekstra bir isteğiniz olursa bunu da belirtebilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağımız dan emin olabilirsiniz. Mükemmel bir akşam yemeği organizasyonu sonrasında isteğinize göre harika bir kahve servisi hiç şüphe yok ki sizin ve misafirinizin mutluluğunu artıracaktır. Kahve sunumunda da zengin bir seçeneğe sahip olan restoranımızı ziyaret ettiğiniz zaman damağınızda mükemmel bir tat bırakarak buradan ayrılacağınıza eminiz. Sizlere her şeyin en mükemmelini ve en kalitelisini sunabilmek için Gaffar Okan Caddesi, 48 Yenidoğan, Yüreğir, Adana adresinde yerimizi almış bulunmaktayız. Yemek yemeyi keyfe dönüştürmenin vaktinin de sizin içinde artık geldiğini düşünüyoruz. Bu keyif dolu ve leziz yolculukta bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Yıltekinler Fırını, Yenidoğan, Adana/Yüreğir mevkinde sizleri bekliyor. Yenidoğan deki yerimizde sizleri ağırlamaktan büyük keyif alacağız gelin bu keyfi hep beraber yaşayalım ve lezzetin adresini birlikte keşfedelim. Hayatınıza böyle renklerde lazım...

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan İletişim Bilgileri

Adana, Yüreğir 'de sizleri bekliyoruz.

Tel: 0(322) 346 42 20 Web:

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Adresi

Adres:Gaffar Okan Caddesi, 48 Yenidoğan, Yüreğir, Adana

Konum:Yenidoğan, Yüreğir, Adana, TR

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Çalışma Saatleri:

Pazartesi:
09:00-01:00
Salı:
09:00-01:00
Çarşamba:
09:00-01:00
Perşembe:
09:00-01:00
Cuma:
09:00-01:00
Cumartesi:
09:00-01:00
Pazar:
09:00-01:00

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Firmasına Ait Harita Bilgisi

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Firmasının Konum Bilgileri

AdanaYenidoğanYüreğir

Yıltekinler Fırını, Yenidoğan Firmasının Mutfak Bilgileri

alanında hizmet vermektedir.