Archive for the ‘Yüreğir’ Category

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut | Dede Korkut – Yüreğir – Adana

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut, Adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı Dede Korkut konumunda Kebapçı, Ocakbaşı sektöründeki hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamıza ait telefon, adres ve yol tarifi bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınlanan Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut firmasının adres, telefon ve harita içeriklerinden, firmamız sorumlu tutulamaz. Sitemizin yazılı izni olmadan sitedeki hiç bir veri kopyalanamaz. Eğer işletmenin sahibiyseniz ve bu içeriklerden birinin veya bir kaçının yanlış olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçerek içeriğin değişmesini veya içeriğin tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İşletmeler adına yapılan yorumlardan yorumu yapan kullanıcı sorumludur.

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Adres, Telefon Ve İletişim Bilgileri

İl: Adana

İlçe: Yüreğir

Mahalle: Dede Korkut

Servis & Fiyat: Paket Servis Var, Fiyat (₺)

Mutfak: Kebapçı, Ocakbaşı

Adres: İlbey Güneş Caddesi, 9010 Dede Korkut, Yüreğir, Adana

Tel: 0(322) 323 23 94

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Harita Üzerindeki Konumu

Yol tarifi sekmesindeki harita bilgilerini kullanarak Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut firmasının nerede bulunduğunu ve nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Yol Tarifi

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Lezzet Adresiniz

Lezzeti ve mükemmelliği birleştiren, zengin yemek çeşitliliği ve güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Modern iç dizaynı ile yemek zevkinin yanında lezzetinde keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve dostlarınızla yemek yerken mükemmel vakit geçirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türk Mutfağında yemek çeşitliliği çok zengindir. Bu zengin yelpazede çorbalar, ana yemek, salata çeşitleri, mezeler ve tatlı yerlerini almıştır. Bu kadar geniş seçeneklerin olduğu mutfakta işinde uzman olan aşçı kadromuzun özenerek hazırladığı lezzeti sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Seçenekler bu kadar fazla olunca da birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menümüzden bir seçim yapmakta zorlanacaksınız ve hepsinin tadına bakmak isteyeceksiniz. Sunum konusunda da mükemmelliği ve görselliği size yaşatacak olan garsonlarımız ve şef kadromuz bu konuda yeteri kadar profesyonel ve iddialılardır. Sizlerin lezzet kadar sunuma, temizliğe ve mekanın ferahlığına ve dekoruna da verdiğiniz önemi bilmekteyiz.Sağlıklı ürün kullanımı ve hijyenimiz hakkında en ufak bir taviz vermediğimizi restoranımıza geldiğiniz zaman anlayacaksınız.Tüm bunların bilincindeyiz ve her geçen gün size daha iyi hizmet verebilmek için büyük çaba sarf etmekteyiz.

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut

Sizlerde bu zengin yemek yelpazesinden ve kaliteli sunumu muzdan dostlarınızla beraber ağırlamak için organizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu imkanımızı kullanmak isterseniz bir an önce 0(322) 323 23 94 nolu telefon numarasından müşteri temsilcisine ulaşmalı ve detayları konuşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle görüşürken misafirliğiniz için hangi yemekleri ve içecekleri seçeceğinizi ve gelecek olan kişi sayısını belirtebilirsiniz. Ve ekstra bir isteğiniz olursa bunu da belirtebilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağımız dan emin olabilirsiniz. Mükemmel bir akşam yemeği organizasyonu sonrasında isteğinize göre harika bir kahve servisi hiç şüphe yok ki sizin ve misafirinizin mutluluğunu artıracaktır. Kahve sunumunda da zengin bir seçeneğe sahip olan restoranımızı ziyaret ettiğiniz zaman damağınızda mükemmel bir tat bırakarak buradan ayrılacağınıza eminiz. Sizlere her şeyin en mükemmelini ve en kalitelisini sunabilmek için İlbey Güneş Caddesi, 9010 Dede Korkut, Yüreğir, Adana adresinde yerimizi almış bulunmaktayız. Yemek yemeyi keyfe dönüştürmenin vaktinin de sizin içinde artık geldiğini düşünüyoruz. Bu keyif dolu ve leziz yolculukta bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut, Adana/Yüreğir mevkinde sizleri bekliyor. Dede Korkut deki yerimizde sizleri ağırlamaktan büyük keyif alacağız gelin bu keyfi hep beraber yaşayalım ve lezzetin adresini birlikte keşfedelim. Hayatınıza böyle renklerde lazım...

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut İletişim Bilgileri

Adana, Yüreğir 'de sizleri bekliyoruz.

Tel: 0(322) 323 23 94 Web:

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Adresi

Adres:İlbey Güneş Caddesi, 9010 Dede Korkut, Yüreğir, Adana

Konum:Dede Korkut, Yüreğir, Adana, TR

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Çalışma Saatleri:

Pazartesi:
09:00-01:00
Salı:
09:00-01:00
Çarşamba:
09:00-01:00
Perşembe:
09:00-01:00
Cuma:
09:00-01:00
Cumartesi:
09:00-01:00
Pazar:
09:00-01:00

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Firmasına Ait Harita Bilgisi

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Firmasının Konum Bilgileri

AdanaDede KorkutYüreğir

Ocakbaşı Abbasın Yeri, Dede Korkut Firmasının Mutfak Bilgileri

,

alanında hizmet vermektedir.